doka-m

U NÁS NÁJDETE ŠIROKÝ VÝBER SORTIMENTU PRE KOMPLEXNÉ RIEŠENIE VAŠEJ STAVBY OD OKIEN AŽ PO NÁBYTOK.

Top

Kuchyne na mieru

Kuchynské linky

Kuchyňa je priestor v ktorom sa zdržiavame pomerne často. Preto pri jej realizácií treba dobre zvážiť všetky možnosti využitia priestoru aby čas strávený v nej bol príjemný a pohodlný. V moderných interiéroch už kuchyňa nie je oddelená miestnosť, v ktorej sa zatvoríte na pol dňa a varíte a varíte. Súčasným trendom je priblížiť kuchyňu obytnej miestnosti. Nové je, že stále častejšie sa kuchynská linka podobá bežnému nábytku a nejakým spôsobom na neho nadväzuje, hladké plochy s vysokým leskom, kvalitné drevené dyhy… Kuchyne sa navyše otvárajú stále smelšie do priestoru, prestávajú sa od neho dištancovať deliacimi pultmi a barmi, v niektorých prípadoch by ste si ich mohli spliesť s niekdajšími obývacími stenami. Ťažko by si niekto pred desiatimi rokmi predstavil kuchyňu ako súčasť obytného priestoru.Dnes je však jej prepojenie s jedálňou, ale aj s obývacou izbou bežný štandard.

Kuchynské linky MDF lakovanými dvierkami

sú zaujímavé svojou cenou a veľkým výberom tvarov a farieb dvierok

Kuchynské linky s dýhovanými dvierkami

pri tomto type je výhodou dolaďovanie viditeľných častí skriniek dýhou podľa dvierok. Veľký výber prírodných dýh. Možnosť morenia, keď sa potrebujete zladiť s iným nábytkom

Kuchynské linky s akrylovými dvierkami

Kuchynské linky s masívnymi dvierkami

aj z masívneho dreva sa dá vyrobiť luxusná kuchynská linka. Dnešné možnosti opracovania dreva a jeho farebné prevedenia sú na veľmi vysokej úrovni.

Máte záujem o nový nábytok, kuchynskú linku alebo vStavanú skriňu?

Napíšte nám email na doka-m@doka-m.sk alebo použite kontaktný formulár a my sa vám do 2 dní ozveme.