doka-m

U NÁS NÁJDETE ŠIROKÝ VÝBER SORTIMENTU PRE KOMPLEXNÉ RIEŠENIE VAŠEJ STAVBY OD OKIEN AŽ PO NÁBYTOK.

Top

Drevené dvere

Vchodové dvere

Vyrábajú sa s drevín ako drevené eurookná. Sú štandartne vybavené 5-bodovým bezpečnostným zámkom ( na výber dva typy ovládania – kľúčom alebo kľučkou) a hliníkovým prahom. Ako výplň je použitá drevená PUR doska s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, izolačné dvoj alebo trojsklo.

Interiérové dvere

Interiérové dvere sú dôležitou súčasťou každého interiéru rodinného domu, bytu, kancelárie, reštaurácie či polyfunkčných objektov. Preto pri ich výbere treba dbať na kvalitu samotných interiérových dverí ale aj služieb poskytovaných výrobcom. My vyrábame dvere len z kvalitných materiálov. Samozrejme je dôležité aj predcízne spracovanie a montáž interiérových dverí. Preto naše dvere vždy vkusne dotvoria Váš interiér.

MASÍVNE INTERIÉROVÉ DVERE – EURODECK

Dverné krídla interiérových dverí tvorí celodrevený lepený hranol EURODECK. Jeho konštrukcia zaručuje tvarovú a rozmerovú stálosť. Vyrába sa v drevinách buk , dub a smrek.Ako výplň môže byť použité rôzne ornamentálne sklo alebo klasická drevená kazeta – hladká, frézovaná.Zárubne sú vyrábané z masívneho dreva buď ako klasická obložková zárubňa alebo tesárska.

KONTAKTUJTE NÁS

0915 739 034

Po - Pi 6:00 - 14:30

Košovská cesta 24, Prievidza