doka-m

U NÁS NÁJDETE ŠIROKÝ VÝBER SORTIMENTU PRE KOMPLEXNÉ RIEŠENIE VAŠEJ STAVBY OD OKIEN AŽ PO NÁBYTOK.

Top
Image Alt

Kuchyne a Skrine

Kuchynské linky

Kuchyňa je priestor v ktorom sa zdržiavame pomerne často. Preto pri jej realizácií treba dobre zvážiť všetky možnosti využitia priestoru aby čas strávený v nej bol príjemný a pohodlný. V moderných interiéroch už kuchyňa nie je oddelená miestnosť, v ktorej sa zatvoríte na pol dňa a varíte a varíte. Súčasným trendom je priblížiť kuchyňu obytnej miestnosti. Nové je, že stále častejšie sa kuchynská linka podobá bežnému nábytku a nejakým spôsobom na neho nadväzuje, hladké plochy s vysokým leskom, kvalitné drevené dyhy… Kuchyne sa navyše otvárajú stále smelšie do priestoru, prestávajú sa od neho dištancovať deliacimi pultmi a barmi, v niektorých prípadoch by ste si ich mohli spliesť s niekdajšími obývacími stenami. Ťažko by si niekto pred desiatimi rokmi predstavil kuchyňu ako súčasť obytného priestoru.Dnes je však jej prepojenie s jedálňou, ale aj s obývacou izbou bežný štandard.

Kuchynské linky s dýhovanými dvierkami

pri tomto type je výhodou dolaďovanie viditeľných častí skriniek dýhou podľa dvierok. Veľký výber prírodných dýh. Možnosť morenia, keď sa potrebujete zladiť s iným nábytkom

Kuchynské linky MDF lakované dvierkami

sú zaujímavé svojou cenou a veľkým výberom tvarov a farieb dvierok

Kuchynské linky s masívnymi dvierkami

aj z masívneho dreva sa dá vyrobiť luxusná kuchynská linka. Dnešné možnosti opracovania dreva a jeho farebné prevedenia sú na veľmi vysokej úrovni.

Spotrebiče značky Concept

Dôležitou súčasťou kuchynskej linky sú spotrebiče. V spolupráci s firmou CONCEPT Vám vieme ponúknuť kvalitné spotrebiče s elegantným dizajnom za prijateľné ceny. Pravidelne ponúkame rôzne AKCIE a ZĽAVY.

Máte záujem o nový nábytok, kuchynskú linku alebo vStavanú skriňu?

Napíšte nám email na doka-m@doka-m.sk alebo použite kontaktný formulár a my sa vám do 2 dní ozveme.

Vstavané skrine

Úložných priestorov v domácnosti nie je asi nikdy dosť. Obklopujeme sa množstvom potrebných vecí, ktoré nám spríjemňujú a uľahčujú život a aj množstvom nepotrebných vecí, ktoré sa „ešte raz zídu“… Ak nechceme žiť v skladisku, ideálnym riešením sú vstavané skrine, do ktorých sa zmestí všeličo. Vstavané skrine sa montujú do predsiení, spální, obývacích izieb, možno nimi prepojiť dve izby. Dajú sa umiestniť aj do atypického priestoru, efektívne využiť rohy miestností. Vo vstavanej skrini nemusíme len ukladať šatstvo, topánky a športové potreby, ale môže ukrývať domácu pracovňu s počítačom, šijacím strojom alebo televízor, prípadne domáci bar. Vzhľad vstavanej skrine určujú dvere, ktoré môžu byť skladacie, posuvné alebo kombinované. Ich vonkajšia úprava môže ladiť s ostatným zariadením, alebo naopak priestoru dominovať. Najpoužívanejším materiálom na výplne dverí je laminovaná drevotrieska, ktorá má dlhú životnosť, je tvarovo stála a cenovo výhodná. Ako výplň dverí môže poslúžiť sklo, zrkadlo, zaujímavá fotografia alebo rôzne tapety lepené na laminovanú drevotriesku.Pre ľahkú orientáciu vnútri skrine je dôležité osvetlenie, ktoré môže byť vnútorné alebo vonkajšie. Dôležité je aj zabezpečiť správne a vhodné vetranie. Vstavanú skriňu je možné postaviť od steny k stene, od podlahy až po strop. Najefektívnejším riešením je skriňa s hĺbkou 65 centimetrov a výškou až po strop. Vnútorné vybavenie môžu tvoriť rôzne hlboké police, zásuvky, tyče, výsuvné koše, sklopné vešiaky, ktoré by mali byť umožňovať čo najlepšie využitie úložného priestoru. Odkladacie plochy je vhodné rozdeliť do jednotlivých výškových zón. Do výšky očí uložíme najpoužívanejšie veci, sezónne a zriedkavo používané veci do zón pod 50 a nad 170 centimetrov. Vo vstavanej skrine by sa malo nájsť miesto aj pre pracovné pomôcky domácnosti – vysávač, žehličku, žehliacu dosku. Vstavané skrine majú oproti klasickým skriniam veľkú výhodu v tom, že pri tej istej zabranej ploche majú väčší obsah vnútorného priestoru. Skrine s posuvnými dverami nezaberajú cenný priestor a vďaka svojmu mechanizmu sú nehlučné a majú dlhú životnosť.

KONTAKTUJTE NÁS

0915 739 034

Po - Pi 6:00 - 14:30

Košovská cesta 24, Prievidza